Eşya Taşıma

Batman evden eve nakliyat sektörü son dönemlerde şehirlerin kalabalıklaşması ile yerleşim yerlerinin şehir merkezlerinden uzak noktalar taşınması, yüksek katlı binaların yapılarak eşya taşınmasının zorlaşması, asansörler ile yük taşınmaması ve en önemlisi de çalışan insanların tüm bu işler için yeterli zamanı ayıramaması gibi sosyal ve ekonomik sebeplerden dolayı çok sık kullanılmaya başlanmış ve birçok kişi tarafından tercih edilir olmuştur.


Evden eve nakliyat yapan firmalar sizin evinizde bulunan eşyaları bünyelerindeki nitelik sahibi personellerle toparlayıp araçlarına yüklüyorlar. Büyük eşyaları, mobilyaları ve büyük eşyaları indirmek için ise asansörlü bir vinç kullanarak hem apartmanda dar merdivenler yüzünden sıkıntı yaşamıyorlar, hem daha hızlı ve pratik şekilde evi taşıyorlar hem de eşyaları tamamen sararak herhangi bir çarpma ya da sürtme riskinde karşı garanti altına almış oluyorlar.


Batman Evden Eve Nakliyatta Avantajlar Nelerdir?


Ev taşımak başlı başına yorucu ve oldukça da meşakkatli bir iştir. Yeni bir ev bulmak, evin temizliğini ve tadilatını yapmak, eve göre uygun olmayan eşyaları değiştirmek derken ev toplamaya ve taşımaya ne mecaliniz ne de zamanınız kalır. Günün büyük bir bölümünü çalışarak işyerinde geçiren insanlar için ise taşınmak bazen haftalar süren bir iş haline gelebilmektedir. Batman evden eve taşımacılık işinde en büyük avantaj taşınma işleminin hem çok kısa sürmesi hem de ne toplarken, ne taşırken ne de yeni evinizde eşyalar yerleşirken sizin bir köşede oturup dinlenebiliyor oluşunuzdur. Evden eve taşımacılık işinde öncelikli olarak taşınacak evdeki eşya sayısına göre personel ve araç ayarlaması yapılır.


Evden eve nakliyat işi şehir içinde olabileceği gibi şehirlerarası hatta yurt dışına da yapılabilir. Araçlarda bulunan asansörlü ve hareketli vinç sistemi çok yüksek dairelere bile ulaşabilmekte pencere ve balkonlar vasıtayla eşyalar kolayca ve yorulmadan yerlerine yerleştirilmektedir. Bu hizmeti kullanan insanlar ise genelde memnun kaldıklarını ve kısa süre içinde hem de temiz bir şekilde evlerini yerleştirebildiklerini söylemişlerdir. Evden eve taşımacılık işinde kişiler isterse hizmete evdeki tüm eşyaların kolilenmesi gibi ek işlevler de eklenebilir. Bu hizmet cüzi bir ücret farkı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde firmalar tarafından yapılır. Aynı şekilde yeni taşınan evde de eşyaların ait olduğu oda ve dolaplara temizlenerek yerleştirilmesi sağlanır.


Evden eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?


Evden eve nakliyat hizmetinin fiyatları evin taşınacak olduğu mesafeye, evdeki eşya miktarına ve doğal olarak bu iş için gerekli personel sayısına, evin bulunduğu kat sayısına ve ev taşıma için kullanılacak aracın özelliklerine göre değişen fiyatlarda olabilir. Fakat evden eve taşımacılık hizmetinin kullanılmayıp ev taşımak için hem taşıyıcıya hem de araca ayrı ayrı paralar vererek üstüne üstlük de oldukça fazla güç ve zaman sarf ederek bu işi yapmaya kıyasla evden eve taşımacılık hizmeti satın almak çok daha avantajlıdır.